Munch-Auksjonen 2014

Auksjon fredag 12. desember 2014 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Kvinne med rødt hår og grønne øyne. Synden
Munch, Edvard (1863-1944)

Litografi trykket i gult, rødt og blått på tynt
Arket: 943x557 mm Motivet: 695x399 mm
Japan papir
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1902
Woll 198.

Auksjonert fredag 12. desember 2014 kl 15:00

Vurdering
NOK 1 100 000–1 300 000

Tilslag NOK 1 025 000