Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Thaulow, Frits (1847-1906)
Plass i Abbeville

Olje på lerret, oppklebet på lerret
41x33
Signert nede t.v.: F.T.

Vurdering

Tilslag NOK 68 000