Strøm, Gerda Elisabeth(1886-)
Måltidet i Emmaus
Olje på lerret
70x91
Signert nede t.h.: E. Strøm
Påtegnet noe utydelig nede t.h.: après (etter) Malahers? Antagelig malt av Elisabeth Strøm, Dansk kunstner.
Vurdering