Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Strøm, Gerda Elisabeth(1886-)
Måltidet i Emmaus

Olje på lerret
70x91
Signert nede t.h.: E. Strøm

Påtegnet noe utydelig nede t.h.: après (etter) Malahers? Antagelig malt av Elisabeth Strøm, Dansk kunstner.

Vurdering