Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Fra Kjelsøy 1929
Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.v.: Thorvald Erichsen. 29.
Kunstnernes hus, Oslo 14.11.-06.12.1931, Thorvald Erichsen retrospektiv utstilling, kat.nr. 191 med tittel: "Fra Kjelsøy".
Vurdering
Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 80 000