Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Fra Kjelsøy 1929

Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.v.: Thorvald Erichsen. 29.

Kunstnernes hus, Oslo 14.11.-06.12.1931, Thorvald Erichsen retrospektiv utstilling, kat.nr. 191 med tittel: "Fra Kjelsøy".

Vurdering

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 80 000