Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Rom, Henrik(1887-1919)
På solsiden

Olje på lerret
75x60
Signert nede t.h.: Henrik Rom

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Paa solsiden".

Kunstnerforbundet, Oslo 1970, kat.nr. 48.

Vurdering

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 250 000