Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Kutteren Friheden 1872

Olje på lerret, oppklebet på lerret
26,5x41
Signert, titulert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Friheden. Skagen 2/4 72 FT.

Vurdering

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 68 000