Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Vinduet 1927
Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.v.: Thorvald Erichsen 27.
Vandreutstilling, minneutstilling Trondhjems kunstforening 15.08.-18.09.1968, Stavanger kunstforening 27.09.-12.10. 1968, Bergens kunstforening 18.10.-03.11. 1968, Lillehammer bys malerisamling 13.11.-18.12. 1968 og Kunstnernes Hus, Oslo 18.01.-09.02.1969, kat.nr. 81 med tittel: "Vinduet".
Vurdering
Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 50 000