Ender, Axel(1853-1920)
Søstre, Hallingdal 1915
Olje på lerret
96x67
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Axel Ender. Hallingdal 1915.
Vurdering
NOK 150 000
Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 240 000
Olje på lerret
96x67
Vurdering
NOK 150 000