Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Balke, Peder(1804-1887)
Utsyn mot København

Olje på papir, oppklebet på papp
14x17,3
Signert nede t.h.: Balke

Fra 1840-1850-årene.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 120 000