Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Fossegrimen 1882

Olje på lerret
80x53
Signert og datert nede t.v.: Th Kittelsen 1882.

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Vurdering
NOK 200 000

Tilslag NOK 180 000 med forbehold