Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinnehode 1954
Olje på lerret
62x50
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -54
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 210 000
Olje på lerret
62x50
Vurdering
NOK 200 000–300 000