Hertervig, Lars(1830-1902)
Myrlendt terreng med husklynge 1865
Akvarell og gouache på papir
11,5x17,5
Signert og datert nede t.h.: LH. 65
Påtegnet med tittel på baksiden. Fra Skissebok III.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 78 000