Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Lund, Henrik(1879-1935)
Ved vinduet

Olje på lerret
87x70
Signert oppe t.v.: Henrik Lund-

Blomqvist Kunsthandel, "Henrik Lund - malerier", 18.02.-11.03.2006, kat.nr. 21 med tittel: "Ved vinduet".

Vurdering

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 250 000