Lund, Henrik(1879-1935)
Lektoren 1933
Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: Henrik Lund -33
Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 125. Blomqvist Kunsthandel, "Henrik Lund - malerier", 18.02.-11.03.2006, kat.nr. 23 med tittel: "Lektoren".
Vurdering
Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 130 000