Auksjon mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Baade, Knud(1808-1879)
Norsk strandparti i måneskinn 1851

Olje på lerret
80x116
Signert og datert nede t.v.: K Baade 1851

Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "Strandpartie in Norwegen bei Mondbeleuchtung gm. v. K. Baade ... München, Theresienstr: No 10 Preis 280 flam" ("flam"?).

Vurdering

Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 58 000