Kavli, Arne(1878-1970)
Kvinne ved grind
Olje på lerret
123x105
Signert nede t.v.: Arne Kavli -
Vurdering
Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 100 000
Olje på lerret
123x105
Vurdering