Rousseau, Henri Emilien(1875-1933)
Flokkenes hjemkomst, Algerie 1919
Olje på lerret
65x92
Signert og datert nede t.h.: Henri Rousseau 19
Påtegnet med tittel på baksiden, La rentrée des troupeaux (Algérie). (Fransk kunstner).
Vurdering
Tilslag NOK 50 000