Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Kvinneportrett 1848
Olje på lerret
54x41
Signert og datert nede t.h.: J F E 23 juni 1848
Vurdering
NOK 30 000
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
54x41
Vurdering
NOK 30 000