Askevold, Anders(1834-1900)
Fra Hjørundfjord
Olje på lerret
49x83
Signert nede t.h.: Askevold:
Påtegnet på baksiden av rammen: "Hjörundfjord Askevold.".
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 26 000
Olje på lerret
49x83
Signert nede t.h.: Askevold:
Vurdering