Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Fra Hjørundfjord

Olje på lerret
49x83
Signert nede t.h.: Askevold:

Påtegnet på baksiden av rammen: "Hjörundfjord Askevold.".

Vurdering

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 26 000