Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Fra Nærøfjord 1879

Olje på lerret
54x84
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: A: Askevold 79 (?)

Vurdering

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 28 000