Askevold, Anders(1834-1900)
Fra Nærøfjord 1879
Olje på lerret
54x84
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: A: Askevold 79 (?)
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 28 000
Olje på lerret
54x84
Vurdering