Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)

Serigrafi på lerret, oppklebet på plate
110x74
Signert oppe t.v.: Gunnar S.

Blomqvist har skrevet om denne typen: Serigrafi (5 eks) og olje på lerret, oppklebet på plate. Solgt et 14.10.15 for NOK 200.000.

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 48 000