Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Komposisjon 1968
Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1968

Serigrafi, lysmål
59x48
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. Gundersen -68.

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Silketrykk 19/50.

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000