Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Fugl 1969
Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Fugl 1969

Serigrafi, lysmål
57x44
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -69.

Nummerert nede t.v.: 21/250.

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000