Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Landskap med innsjø 1878

Olje på lerret
22x37
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1878

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 46 000