Innlevering pågår
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Sohlberg, Harald (1869-1935)
Vinternatt i Rondane 1917

Fargelitografi
Arket: 65x72,5 Motivet: 52x60
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917 Signert med blyant nede t.h.: Sohlberg.

Nummerert med blyant nede t.v.: 34

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00