Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Komposisjon 1989

Olje på lerret
55x46
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 89

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 5 000–7 500EUR 4 400–6 700

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000