Komposisjon 1989
Olje på lerret
55x46
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 89
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 5 000–7 500EUR 4 400–6 700
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
55x46
Vurdering