Troyon, Constantin(1810-1865)
Elvelandskap med kyr
Olje på lerret
69x105
Signert nede t.v.: C. Troyon.
Messingplakett på rammen: "Constantin Troyon 28-8-1810 20-3-1865"
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 5 000–7 500EUR 4 400–6 700
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30