Innlevering pågår
Klassisk

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Gamle Logen, Strangersalen

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Elvelandskap med hus 1908

Olje på lerret
100x70
Signert og datert nede t.h.: Heyerdahl. 08

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30