Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Pike med hund

Litografi
Arket: 61x41 Trykkflate: 58x40
Signert med blyant nede t.v.: Frans W

Påtegnet og nummerert nede t.h.: EA IX
Påtegnet med tittel nede på midten: "Pike M. hund".
Pedersen 294.

Vurdering
NOK 10 000–12 000USD 1 300–1 500EUR 1 100–1 300

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00