Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Komposisjon 1994

Litografi
Arket: 56x38
Signert og datert med blå blyant nede t.h.: Weidemann 94

Nummerert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: 15/120 "Til Stein fra Jakob".

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–900EUR 600–800

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00