Picasso, Pablo(1881-1973)
Kvinnehode 1957
Fargelitografi
Arket: 65,5x50,5
Signert i blått nede t.v.: Picasso Signert og datert i platen nede t.h.: Picasso 28.6.57.
Nummerert nede t.h.: 123/250.
Bloch 838.
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 5 000–7 500EUR 4 400–6 700
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 45 000