Portrett av Erling Edolf Eliassen 1945
Olje på plate
79,5x65
Signert og datert nede t.v.: Weidemann -45
Barndomsvenn av Weidemann fra Steinkjer. De var også sammen i Sverige under krigen i årene 1944 til 1945.
Erling Edolf Eliassen var en barndomsvenn av Weidemann fra Steinkjer. De var også sammen i Sverige under krigen i årene 1944 til 1945.
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 5 000–7 500EUR 4 400–6 700
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000