Figurkomposisjon
Olje på lerret
52,5x47,5
Påtegnet med dedikasjon og signert nede t.v.: Til Erling - Weidemann
Vurdering
NOK 50 000USD 6 300EUR 5 600
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Olje på lerret
52,5x47,5
Vurdering
NOK 50 000USD 6 300EUR 5 600