Wentzel, Gustav(1859-1927)
Kornnek ved tregrind, Asker 1900
Olje på lerret
45x90
Signert og datert nede t.h.: Gustav Wentzel 1900
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 5 000–7 500EUR 4 400–6 700
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Olje på lerret
45x90
Vurdering