Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Jente ved seterbu i fjellandskap, Nord-Gudbrandsdalen

Olje på lerret
100x130
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 5 000–7 500EUR 4 400–6 700

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Tilslag NOK 40 000

Gustav Wentzel