Wentzel, Gustav(1859-1927)
Jente ved seterbu i fjellandskap, Nord-Gudbrandsdalen
Olje på lerret
100x130
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 5 000–7 500EUR 4 400–6 700
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Tilslag NOK 40 000