Holck, Julius(1845-1911)
Fra Fiskebryggen i Bergen 1891
Olje på lerret
66,5x38
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Julius Holck Bergen 91
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 800–5 000EUR 3 300–4 400
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Tilslag NOK 32 000