Michelet, Johan Fredrik(1905-1984)
Høstfarger 1952
Olje på lerret
65x80
Signert og datert nede t.h.: J. Fr. Michelet -52
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 800EUR 2 200–3 300
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000