Riis, Bendik(1911-1988)
Dronningen 1958
Blandingsteknikk på papir, lysmål
61x48
Signert nede på midten: Kunstmaleren Bendik Riis Datert nede t.v.: Tegnet 1958
Påtegnet nede t.h.: "Motto: Au. $. Quin" (?)
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 800–5 000EUR 3 300–4 400
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 36 000