Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)

Olje på lerret, oppklebet på plate
64x51
Signert nede t.v.: Gunnar S.

Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 12 500–18 800EUR 11 100–16 700

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 180 000