Strømme, Olav(1909-1978)
Sildefiske 1941
Olje på plate
51x94
Signert og datert nede t.h.: Olav Strømme -41
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 5 000–7 500EUR 4 400–6 700
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Olje på plate
51x94
Vurdering