Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Tids-horisont

Litografi
Arket: 64x90 Trykkflate 60x80
Signert med blyant nede t.v.: Frans W

Påtegnet nede t.h.: prøve
Pedersen 536.

Vurdering
NOK 10 000–12 000USD 1 300–1 500EUR 1 100–1 300

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000