Fjell, Kai(1907-1989)
Mor og barn 1945
Brun og svart tusj på middels tynt, beige papir
Arket: 33x22
Signert og datert nede t.v.: Kai Fjell -45
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 800–1 000EUR 700–900
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 5 400