Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Flyvende måker 1898
Olje på lerret
70x89
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1898
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 300–1 900EUR 1 100–1 700
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
70x89
Vurdering