Motzfeldt, Benny(1909-1995)
Gullfisk 1990
Blandingsteknikk og collage på papir
37,5x56
Signert og datert nede t.h.: BM 90
Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen: "Gull Fisk".
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 500–800EUR 400–700
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000