Wetlesen, Wilhelm(1871-1925)
Småbygate, Kragerø 1917
Olje på lerret
65x60
Signert og datert nede t.h.: WW 1917
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 800–1 000EUR 700–900
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 6 500
Olje på lerret
65x60
Vurdering