Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap 1888

Olje på lerret
46x72
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. Ddf. 1888.

Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 800EUR 2 200–3 300

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000