Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Ulfsten, Nikolai(1854-1885)
Fiskere på vei hjem

Olje på lerret
33,5x63
Signert nede t.h.: N. Ulfsten

Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 800EUR 2 200–3 300

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000