Ulfsten, Nikolai(1854-1885)
Fiskere på vei hjem
Olje på lerret
33,5x63
Signert nede t.h.: N. Ulfsten
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 800EUR 2 200–3 300
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
33,5x63
Signert nede t.h.: N. Ulfsten
Vurdering