Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap, furu i måneskinn
Olje på lerret
100x117
Signert nede t.v. og t.h.: Th Holmboe
Vurdering
NOK 15 000USD 1 900EUR 1 700
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000
Olje på lerret
100x117
Vurdering
NOK 15 000USD 1 900EUR 1 700