Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap, furu i måneskinn

Olje på lerret
100x117
Signert nede t.v. og t.h.: Th Holmboe

Vurdering
NOK 15 000USD 1 900EUR 1 700

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 11 000