Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Fra Skåtøy 1890
Akvarell på tykt, beige papir
23,5x30,5
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Th. Kittelsen - Skaatö 5/2-90.
Oslo kunstforening, "Theodor Kittelsens minneutstilling" 21 januar - 8 mars 1964, kat.nr. 505.
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 800EUR 2 200–3 300
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 26 000