Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Nesch, Rolf(1893-1975)
Par

Litografi
Motivet: 556x393 mm
Signert nede t.h.: R. Nesch.

Nummerert nede t.v.: 3/10.
Helliesen/Sørensen 581.

Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 500–800EUR 400–700

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00